خرید ریکو آفیشیو MP7502 به عنوان یک دستگاه چند منظوره چاپ می تواند یک انتخاب مناسب برای دفاتر فنی و مهندسی، مدارس و دانشگاه ها، ادارات مختلف و مراکز چاپ باشد. این دستگاه چهار منظوره بوده و شما می توانید از آن برای فکس، پرینت، اسکن و کپی استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه آفیشیو MP7502

همانطور که در بالا نیز اشاره شد این دستگاه چاپ، یک دستگاه چند منظوره و اداری بوده که می تواند تقریبا تمامی نیازهای کاری شما را برطرف کند. نوع چاپ در این دستگاه سیاه و سفید بوده و کیفیت آن 1200dpi است. سرعت کپی و پرینت در این دستگاه چاپ بسیار بالا بوده و می تواند در هر دقیقه 75 برگه را چاپ کند. به این صورت شما به راحتی در هر دقیقه می توانید بیش از 400 برگه را چاپ کنید.

سرعت اسکنر این دستگاه در مقایسه با دستگاه های چاپ مشابه نیز بسیار بالا بوده و دستگاه می تواند در دقیقه تا 130 برگ را اسکن کند. فایل اسکن شده را می توانید با فرمت های مختلف به صورت عکس، پی دی اف و یا افیس ذخیره و به صورت مستقیم آن را به مقصد مورد نظرتان فکس کنید. فکس این دستگاه دارای استاندارد 14400 bps بوده و می تواند با سرعت بالا فایل های مختلف را فکس کنید.

سایز کاغذهای قرار داده شده در دستگاه نیز متنوع بوده و شما می توانید کاغذهای مختلف تا سایز حداکثر A3+ قرار داده و فایل مورد نظرتان را کپی کرده یا پرینت بگیرید. قابلیت زوم و کوچک نمایی به شما این امکان را می دهد می توانید فایل های مختلف را تغییر سایز داده و سپس چاپ کنید.

کپی دو طرفه ویژگی دیگر این دستگاه چاپ است که به شما این امکان را می دهد که بدون جابجا کردن دستی برگه به طور همزمان هر دو سمت آن را چاپ کنید. با توجه به قابلیت ها و ویژگی های ذکر شده خرید ریکو آفیشیو MP7502 می تواند یک انتخاب مناسب و ایده آل برای شما باشد.

خرید ریکو آفیشیو 7502


کپی ایران دستگاه ,چاپ ,بوده ,های ,تواند ,توانید ,این دستگاه ,می تواند ,بوده و ,می توانید ,خرید ریکو ,ریکو آفیشیو mp7502

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ های ایرانی آسانسور و بالابر خانگی مرجع کنکور ایران Www.ArteRina.com فروشگاه گوشی اجاره آپارتمان مبله روزانه هفتگی ماهانه در تهران دی ال ترانه مرجع کسب درآمد اینترنتی مرجع کنکور ایران کهربا