خرید ریکو آفیشیو 8002 به عوامل و فاکتورهای مهمی بستگی دارد که شناخت آن ها کمک می کند تا کاربران بهترین نتیجه ممکن را از خرید خود کسب کنند. این مدل دستگاه کپی یک دستگاه چند منظوره می باشد. بنابراین با خرید ریکو آفیشیو 8002 دیگر نیازی به خرید دستگاه های دیگر نخواهید داشت. از طرفی قیمت این مدل دستگاه کپی به دلیل چند منظوره بودن آن بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

آشنایی با راهنمای خرید ریکو آفیشیو 8002

بهتر است بدانید که راهنمای خرید دستگاه کپی به کاربران کمک می کند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. در اینجا به نکاتی جهت خرید ریکو آفیشیو 8002 اشاره خواهیم کرد.

چند کاره بودن دستگاه کپی: در صورتی که دستگاه کپی را جهت انجام امور اداری و مراکز نشر و چاپ می خواهید بهتر است دستگاهی چند منظوره را انتخاب کنید. بنابراین براساس نیاز کاری چند کاره یا تک کاره بودن دستگاه انتخاب می شود. ریکو آفیشیو 8002 یک دستگاه چند کاره می باشد. این مدل دستگاه کپی از قابلیت های مختلفی از قبیل کپی، پرینت، فکس و اسکن برخوردار است.

سرعت دستگاه کپی: سرعت یکی دیگر از فاکتورهایی است که در صورت نیاز باید قبل از خرید و انتخاب دستگاه مورد توجه کاربران قرار گیرد. از اینرو باید با توجه به تعداد برگه های چاپ شده در هر ماه و همچنین سرعت تکثیر در دقیقه دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که این مدل دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه 80 برگ را  به صورت سیاه و سفید و رنگی چاپ کند. از اینرو از سرعت مناسبی جهت چاپ اسناد و متون مختلف با  کیفیت مناسب  برخوردار می باشد.

کیفیت و رزولوشن: از دیگر نکات مهم و قابل توجه دیگر در انتخاب دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن چاپ دستگاه است. از آنجا که معیار کیفیت با واحدی به نام DPI  سنجیده می شود بهتر است دستگاه کپی را انتخاب کنید که از میزان DPI بالایی برخوردار باشد. هرچه کیفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه میزان عملکرد بالایی را خواهد داشت. لازم به ذکر است که این مدل دستگاه کپی قادر است اسناد و متون مختلف را با کیفیت ۶۰۰ دی پی آی  کپی، پرینت و اسکن نمایید.

تهیه اولین کپی: این فاکتور به طور چشمگیری در انتخاب و خرید دستگاه کپی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. زیرا هر چه مدت زمان ارائه اولین کپی کمتر باشد سرعت و کارایی دستگاه بیشتر خواهد شد. این مدل دستگاه کپی از کاربری سیاه و سفید و رنگی برخوردار است. اولین کپی رنگی را در 6.2 ثانیه و اولین کپی سیاه و سفید را در 4.6 ثانیه تحویل می دهد.

نوع دستگاه انتخابی: از دیگر عوامل مهم و ضروری جهت خرید ریکو آفیشیو 8002 نوع دستگاه آکبند، استوک و بازسازی شده می باشد. در واقع دستگاه های استوک و بازسازی شده به مراتب دارای قیمت پایین تری نسبت به مدل های نو و آکبند هستند. از اینرو کاربرانی که از لحاظ اقتصادی از نیاز مالی زیادی برخوردار نیستند بهتر است مدل های استوک و بازسازی شده را انتخاب کنند.

خرید ریکو آفیشیو 8002


کپی ایران دستگاه ,مدل ,ریکو ,آفیشیو ,کیفیت ,های ,دستگاه کپی ,ریکو آفیشیو ,خرید ریکو ,آفیشیو 8002 ,مدل دستگاه

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

آرمان موویز | مرجع دانلود فیلم و انیمیشن با دوبله فارسی بوم گردی آنلاین دست نوشته های یک پسر دلنشین ostadejaze.com لاکچری ترین رستوران اصفهان فروش ترازو نجوم آموزش وردپرس کشاورزی آنلاین|محصولات کشاورزی|بذر|نهال|کود فروشگاه سایت بلاگ بیست