خرید ریکو mp9003 به صورت دستگاه های استوک، آکبند و یا بازسازی شده می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای مراکز اداری مختلف باشد. این دستگاه چاپ اداری و چند منظوره دارای قابلیت پرینت، فکس، اسکن و فتوکپی بوده و کیفیت و سرعت چاپ قابل قبولی دارد.

ویژگی های ریکو mp9003

یکی از مهم ترین مزایای خرید ریکو mp9003 چند منظوره بودن دستگاه است. خرید یک دستگاه چهار منظوره به جای چند دستگاه مختلف باعث صرفه جویی در هزینه و البته فضای مورد استفاده خواهد شد. در این دستگاه چاپ می توانید تا 4300 برگه را در حالت حداکثر قرار داده و از آن ها برای چاپ در ابعاد مختلف استفاده کنید.

بدون اغراق می توان گفت سرعت چاپ این دستگاه در مقایسه با دستگاه های مشابه در چند رتبه ابتدایی قرار دارد. این دستگاه می تواند در هر دقیقه 99 برگه را برای شما چاپ کند. در واقع شما به طور متوالی می توانید در هر ساعت حدود 5500 برگه را چاپ کنید که عددی بسیار ایده آل و مناسب است.

در کنار سرعت بالا، کیفیت چاپ در این دستگاه نیز بسیار قابل قبول است. تصاویر و نسخه های چاپ شده دارای کیفیت 1200 dpi بوده و با استفاده از تکنولوژی چاپ لیزری می تواند وضوحی بی نظیر به شما هدیه کند.

با استفاده از اسکنر این دستگاه می توانید فایل های مختلف را با فرمت های مختلف عکس، پی دی اف، آفیس و غیره ذخیره کرده و با استفاده از فکس آن را مقاصد مورد نظرتان به صورت مستقیم ارسال کنید.

سازگاری با بیشتر سیستم های عامل و دستگاه های دیجیتال مختلف مانند لپ تاپ، کامپیوتر و یا تلفن های همراه از دیگر ویژگی های این دستگاه چاپ است که می تواند کاربری آن را تا چندین برابر افزایش دهد.

مصرف انرژی بسیار پایین، قابلیت ذخیره خودکار ADF، سورتر و فینیشر ویژگی های دیگر این دستگاه چاپ است که بعد از خرید ریکو mp9003 می توانید برای افزایش سرعت و دقت کار خود مورد استفاده قرار دهید.

خرید ریکو mp9003


کپی ایران دستگاه ,چاپ ,های ,استفاده ,ریکو ,mp9003 ,این دستگاه ,خرید ریکو ,ریکو mp9003 ,می توانید ,می تواند

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

درآمد آنلاین دانلود رایگان 2 تعبیر تیوب | بزرگترین سایت تعبیر خواب پروفیل استیل آرام بند risoapps سیمرغ شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت فیل دانلود علم نوین روز