خرید ریکو آفیشیو 9001 به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. از اینرو آشنایی با این فاکتورها و عوامل بهترین روش برای انتخاب صحیح این مدل دستگاه کپی محسوب می شود. ریکو آفیشیو 9001 یک دستگاه چند منظوره  با سیستم کپی دیجیتال می باشد که کاربران را از دستگاه های کپی دیگر بی نیاز می سازد.

آشنایی با راهنمای خرید ریکو آفیشیو 9001

بهتر است بدانید که آشنایی با نکات مهم جهت خرید دستگاه کپی به کاربران کمک می کند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. از اینرو با برخی نکات جهت خرید ریکو آفیشیو 9001 به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

سرعت دستگاه کپی:  یکی عامل های مهم در انتخاب و خرید دستگاه کپی سرعت آن به شمار می آید  که در صورت نیاز باید قبل از خرید و انتخاب دستگاه مورد توجه کاربران قرار گیرد. دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9001 قادر است در هر دقیقه 90 برگ را چاپ کند. از اینرو از سرعت مناسبی  و ایده آلی جهت چاپ اسناد  برخوردار می باشد.

کیفیت و رزولوشن: از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن چاپ دستگاه است. از آنجا که معیار کیفیت با واحدی به نام DPI  سنجیده می شود بهتر است دستگاه کپی را انتخاب کنید که از میزان DPI بالایی برخوردار باشد. هرچه کیفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه میزان عملکرد بالایی را خواهد داشت.

دقت کپی در این مدل دستگاه کپی 1200*1200 dpi می باشد. دقت پرینت این دستگاه کپی 400*400 dpi است. همچنین عمل اسکن با دقت 600*600 dpi  انجام می شود. بنابراین این دستگاه می تواند تصاویر را با جزئیات و موارد ریز نمایش دهد.

نوع دستگاه انتخابی: یکی از عوامل مهم جهت خرید ریکو آفیشیو 9001 نوع دستگاه انتخابی است. با توجه به اینکه این مدل دستگاه کپی در سه مدل استوک، آکبند و بازسازی شده در بازار موجود می باشند. از اینرو از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. در واقع دستگاه های استوک و بازسازی شده دارای قیمت پایین تری نسبت به مدل های نو و آکبند هستند.

چاپ لیزری ریکو آفیشیو 9001: بهتر است بدانید که دستگاه های کپی موجود در بازار در دو نوع جوهر افشان و لیزری می باشند. دستگاه های کپی که از تکنولوژی لیزری بهره می برند نسبت به دستگاه های جوهر افشان از دقت و سرعت مناسب تری برخوردار هستند. تکنولوژی چاپ ریکو آفیشیو 9001 لیزری می باشد.

ریکو آفیشیو 9001 به دلیل بهره گیری از تکنولوژی لیزری قادر است اسناد را با کیفیت چاپ بالا به مشتریان تحویل دهد. خرید ریکو آفیشیو 9001 یک خرید ایده آل محسوب می شود.

دوست دار طبیعت: بهتر است بدانید که استفاده از مواد زیست تخریب پذیر و عدم استفاده از مواد شیمیایی خطرناک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رعایت این اصل در دستور کار ساخت دستگاه های کپی شرکت ریکو قرار دارد. قطعات این مدل دستگاه کپی با محیط زیست بیگانه نیستند و قابل تجزیه می باشند.

خرید ریکو آفیشیو 9001


کپی ایران دستگاه ,ریکو ,آفیشیو ,های ,مدل ,چاپ ,ریکو آفیشیو ,آفیشیو 9001 ,دستگاه کپی ,خرید ریکو ,دستگاه های

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

منطقه 22 korosh فروشگاه قطعات الکترونیک اصفهان بازاربرق در و پنجره upvc بهترین فرش ایرانی آپشن خودرو | دنیای آپشن دانلود فایل کتابخانه آیت اله العظمی رضوی کاشانی دانلود فیلم خارجی ، آهنگ جدید ، اخبار ورزشی بیگروید | دانلود بازی و نرم افزار اندروید