خرید ریکو mp6501 برای سه منظور کپی، پرینت و اسکن برای محیط کار، اداره و یا مراکز چاپ و نشر یک انتخاب مناسب و ایده آل به نظر می رسد. این دستگاه چاپ دارای کیفیت و سرعت قابل قبولی بوده و فاکتورهای جانبی و ویژگی های کاربردی بسیار مناسبی دارد. اگر قصد خرید این دستگاه چاپ را دارید خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های ریکو mp6501

قبل از خرید ریکو mp6501 بهتر است به صورت مختصر اما جامع با ویژگی های این دستگاه آشنا شده تا بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. این دستگاه چاپ قابلیت چاپ به هر دو شکل سیاه و سفید و رنگی را داشته و با توجه به نیاز کاری خود می توانید یکی از حالات چاپ را انتخاب کنید.

سرعت و کیفیت چاپ در این دستگاه برای حجم های کاری بالا بسیار مناسب است. شما می توانید با کمک آن در هر دقیقه 60 برگ رنگی و 65 برگ سیاه و سفید را با کیفیت مناسب چاپ کنید.

سرعت آغاز به کار در این دستگاه چاپ به عنوان یک دستگاه اداری و چند منظوره در مقایسه با دستگاه های دیگر بسیار مناسب است. این دستگاه تنها ظرف 70 ثانیه آماده به کار شده و در کم تر از 7 ثانیه اولین کپی خود را انجام می دهد.

سایز و ظرفیت کاغذهای مورد استفاده در دستگاه از دیگر ویژگی های ریکو mp6501 است که آن را برای استفاده در مراکز پر کار مناسب کرده است. شما می توانید بیش از 7400 برگه را در سینی های دستگاه قرار داده و از برگه ها در ابعاد مختلف A3 تا A5 چاپ بگیرید.

قابلیت کپی دو طرفه ویژگی بسیار مهم و مورد استفاده در دستگاه های چاپ و یک فاکتور اصلی برای انتخاب است. با خرید ریکو mp6501 می توانید از قابلیت کپی اتوماتیک دو طرفه بهره برده و بدون نیاز به جابجا کردن دستی برگه های قرار داده شده در دستگاه روی هر دو سمت چاپ انجام دهید.

هارد این دستگاه چاپ 320 گیگا بایتی بوده و شما می توانید به کمک آن سنگین ترین فایل های مورد نظر را برای چاپ و یا ذخیره روی دستگاه بریزید. این دستگاه چاپ با تمامی سیستم های عامل مانند ویندوز، مک، لینوکس، لونیکس و غیره سازگار بوده و شما محدودیتی برای اتصال با دستگاه های دیجیتال جانبی ندارید.

اسکنر بخش دیگری از این دستگاه است که با سرعت بالای 115 برگ رنگی و 70 برگ سیاه و سفید در هر دقیقه مزیت مهم دیگر این دستگاه چاپ به شمار می رود.

خرید ریکو mp6501


کپی ایران دستگاه ,چاپ ,های ,ریکو ,mp6501 ,توانید ,این دستگاه ,دستگاه چاپ ,ریکو mp6501 ,می توانید ,خرید ریکو

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

روستای جوروند کلینیک لیزر پخش کاغذ دیواری لوازم یدکی گریدر دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم زیبایی من پارکت آموزش گوشی موبایل دبیرستان هاشمی نژاد پیشنهاد ارزشیابی فرهنگیان