قیمت ریکو mp3003 همواره به عنوان یکی از نقاط مثبت خرید این دستگاه محسوب می شود. خرید یک دستگاه با کیفیت در این کلاس کاری و با امکانات متعددی که ارائه می دهد معمولا مستم پرداخت هزینه بالایی می باشد. اما قیمت این دستگاه بسیار مناسب بوده و از این رو از دستگاه های اقتصادی به شمار می رود.

ریکو mp3003

مدل mp3003 یک پرینتر چندکاره ساخت ریکو می باشد که کارهای چاپ، کپی، اسکن و فکس را انجام می دهد. دستگاه های چندکاره به علت جمع و جور بودن و ارائه همه خدمات به صورت یکجا، طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این دستگاه ماهیت چندکاره بودن را با قابلیت های متعددی آمیخته است و درنهایت نیز مهندسی ماهرانه و طراحی هنرمندانه ریکو را چاشنی کار کرده است.

ریکو mp3003 در عین چندکاره بودن، در کارهای تخصصی کیفیت خود را حفظ کرده است. این دستگاه سریع، قدرتمند و حرفه ای می باشد و از یکپارچگی قابل توجهی برخوردار است. سرعت خروجی چاپ و کپی دستگاه به 30 برگ بر هر دقیقه می رسد که برای انجام بسیاری از امور کافیست. این سرعت در ترکیب با کیفیت راضی کننده 600*600 dpi و امکان تنظیم گردش کارهای دلخواه، پاسخگوی طیف گسترده ای از نیاز های یک دفتر انتشارات و امور اداری می باشد.

مدل های مختلف ریکو mp3003

ریکو mp3003 در مدل های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شود. این دستگاه در مدل های سیاه و سفید و رنگی تولید می شود. مدل های رنگی با پسوند c و به شکل 3003c متمایز می شوند. مدل های رنگی به علت چندکاره و همچنین جمع و جور بودن طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.

همچنین همه این مدل ها در انواع مختلف آکبند، استوک و بازسازی شده به فروش می رسند. مدل های استوک و بازسازی شده برخلاف دستگاه های آکبند برای مدتی کار کرده اند ولی از همان کیفیت و سلامت برخوردار می باشند. با این تفاوت که قیمت بسیار کمتری دارند. مدل های بازسازی شده تحت تعمیرات و اصلاحاتی قرار گرفته تا سازگاری بالاتری داشته باشند و از این رو ممکن است ویژگی های آنها دسخوش تغییر شده باشد.

قیمت ریکو mp3003 در هر یک از مدل ها و با هر شکل فروش، متغیر بوده و در بازه های مختلفی قرار می گیرد. شما می توانید با برآورد نیازهای اداری خود، مدل و پیکربندی مناسبی را انتخاب کنید که در عین دریافت کارایی و سازگاری حداکثری، قیمت کمتری نیز بپردازید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. حقیقت این سات که می توان کیفیت را گران نخرید.

قیمت ریکو mp3003


کپی ایران های ,مدل ,ریکو ,دستگاه ,mp3003 ,قیمت ,ریکو mp3003 ,مدل های ,این دستگاه ,می باشد ,قیمت ریکو

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

ادبی خدمات دارالترجمه خرید سمعک نامرئی | سمعک نامرئی|سمعک دیجیتال تماشاي آنلاين فيلم هاي سينمايي دانلود بازی پلی استیشت 4 نماشو-کلین ابزار رشته مدیریت دولتی دنیای بازی ایران بازی کلش بجنورد درس