خرید کانون ir7086 با توجه به ویژگی های کاربردی و دو منظوره بودن پرینت و کپی می تواند گزینه مناسبی برای دفاتر فنی مهندسی، مدارس و آموزشگاه ها و ادارات مختلف باشد. این دستگاه چاپ سرعت کپی بسیار بالایی داشته و به شما کمک می کند که حتی در شلوغ ترین روزهای کاری خود نیز به حجم کاری بالای خود برسید.

ویژگی های کانون ir7086

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، این دستگاه چاپ دارای دو قابلیت کپی و پرینت بوده و با توجه به صرفه جویی در فضای مورد استفاده و هزینه خرید کانون ir7086 بدون شک از خرید همزمان دو دستگاه مجزا بهتر می باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این دستگاه سرعت چاپ بسیار بالای آن است. شما می توانید در هر دقیقه به کمک آن 70 برگ را پرینت و یا کپی بگیرید.

کیفیت چاپ این دستگاه لیزری 600 dpi بوده و این مقدار با توجه به چاپ لیزری می تواند تمامی جزئیات را در نسخه های چاپی به خصوص چاپ متون به نمایش بگذارد.

میزان نگه داری تعداد کاغذ نیز در این دستگاه بسیار مناسب بوده و شما می توانید در ابتدای کار بیش از 7600 برگه را در دستگاه قرار داده و از برگه ها در ابعاد A3 تا A5 کپی یا پرینت بگیرید.

قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی، توانایی چاپ دو طرفه و کپی متوالی تا 999 برگ سه ویژگی بسیار مهم در این دستگاه چاپ می باشد که کاربری و سرعت استفاده از آن را بسیار افزایش داده است.

برای ارتباط با این دستگاه چاپ و انتقال اطلاعات می توانید از پورت پر سرعت USB.3 استفاده کرده و حتی فایل های سنگین و پر حجم را با سرعت بالا انتقال دهید. از طرف دیگر حافظه داخلی 1 گیگا بایتی این دستگاه کپی به شما این امکان را می دهد که فایل های بسیاری را در صورت نیاز در دستگاه ذخیره کرده و از آن ها استفاده کنید.

بعد از خرید کانون ir7086 برای استفاده باید 6 دقیقه منتظر گرم شدن دستگاه مانده و بعد از تنها 3 ثانیه اولین کپی خود را تحویل بگیرید.

خرید کانون ir7086


کپی ایران دستگاه ,چاپ ,های ,کانون ,استفاده ,سرعت ,این دستگاه ,کانون ir7086 ,خرید کانون ,دستگاه چاپ ,بوده و ,خرید کانون ir7086

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

ذهن زیبا سختی گیر رزینی دستگاه سیل کن طراحی دکوراسیون داخلی STARMAX فروش فلزیاب | 09100061386 interior-design18 مرکز عرضه و فروش گوسفند زنده پی سی کلاس قطعات بیل مکانیکی چشمی درب پارکینگ