قیمت شارپ mx364 تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد و ممکن است از یک دستگاه به دستگاه دیگر تغییر کند. قیمت و هزینه پرداختی همواره یکی از مهمترین نکاتی است که در خرید یک ماشین اداری باید به آن توجه داشت. واقعیت این است که می توانیم کیفیت را گران نخریم.  شناسایی این عوامل و نحوه اثرگذاری آنها بر قیمت دستگاه می تواند یک خرید ایده آل را برای شما رقم بزند.

پیکربندی و مدل دستگاه دو عوامل با بیشترین تاثیر بر روی قیمت شارپ mx364 و هر دستگاه اداری دیگری هستند. شما می توانید با انتخاب مناسب ترین مدل و ترکیب کارآمد ترین آپشن های اختیاری علاوه بر دریافت نهایت کارایی، در هزینه های خود نیز بیشتری نصرفه جویی را کنید.

شارپ mx364

شارپ mx364 یک دستگاه چندکاره اداری ساخت شارپ می باشد. این دستگاه چند کاره، اموری از جمله چاپ، کپی، فکس و اسکن را برای شما انجام می دهد. این دستگاه قابلیت های متعدد سخت افزاری و نرم افزاری را به همراه خود دارد تا توان تولیدی و راندمان کاری شما را به حداکثر برساند. ساز و کارهایی مثل SharpOPA نیز بر روی این مدل تعبیه شده اند.

شارپ mx364 یک دستگاه چندکاره سیاه و سفید می باشد. این دستگاه از یک سیستم سیاه و سفید کننده 256 بیتی استفاده می کنند. به این ترتیب کیفیت اوراق چاپ و کپی شده کاملا بالا و چشم نواز می باشد. همچنین ساز و کارهای امنیتی متعددی نیز به منظور تامین نهایت امنیت داده های شما طراحی و راه اندازی شده اند.

آپشن های اختیاری به عنوان عامل موثر بر قیمت شارپ mx364

همراه شارپ mx364 شما می توانید آپشن های اختیاری متعددی را نیز سفارش دهید. این آپشن های اختیاری کارایی و توان تولیدی شما را تا چندین برابر افزایش می دهند. ولی هر کدام قیمت جداگانه ای دارند که به صورت مازاد بر قیمت خام دستگاه محاسبه می شود.

در نتیجه شما می توانید با انتخاب یک ترکیب معقولانه و ایده آل از بین آپشن های اختیاری، نه تنها توان تولیدی و کارایی خود را بالاتر ببرید، بلکه در هزینه های پرداختی خود نیز صرفه جویی کنید. چرا که استفاده از این آپشن ها در دراز مدت هزینه های شما را در زمینه هایی مثل نگهداری از دستگاه کاهش می دهد.

آپشن های اختیاری شارپ mx364 که شما می توانید آنها را برای اضافه شدن به دستگاه خود به صورت دلخواه انتخاب کنید متنوع هستند. سورتر، فینیشر، لارج باکس و سیستم تغذیه خودکار اسناد چند نمونه از این آپشن ها می باشند. سورتر و فینیشر صحافی و دسته بندی اوراق چاپ شده را بر عهده دارند.

لارج باکس ظرفیت سینی های ورودی دستگاه را افزایش می دهد. سیستم تغذیه خودکار یا به اختصار ADF نیز فرآیند قرار دادن کاغذ در ورودی دستگاه را به طور کاملا خودکار انجام می دهد. به این ترتیب هر یک از آپشن ها به یک نحو در زمان و انرژی شما صرفه جویی می کنند.

قیمت شارپ mx364


کپی ایران دستگاه ,های ,شارپ ,قیمت ,آپشن ,mx364 ,شارپ mx364 ,آپشن های ,های اختیاری ,قیمت شارپ ,می دهد ,سیستم تغذیه خودکار

توشیبا 720

توشیبا 655

فتوکپی رنگی زیراکس 550

ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rz200

ریسو گراف EZ 201

ریسو گراف ez 200

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

فروشگاه خرید اینترنتی ونجو لوازم جانبی و قطعات یدکی خودرو موضوعات عمومی مرکز مشاوره تحصیلی تهران مشاوره دانلود رایگان چت:چتروم:بروزچت، بروز گپ، شیراز چت، اول چت، کاکو چت، چتروم شلوغ اخبار سراسری و دانلود آهنگ و موزیک پهنه ی کویر بلبرینگ دارالترجمه رسمی مطهری 186